Klimatizace pro
extra prostor do 80m2

Nabízíme kompletní řešení klimatizací. Dodáváme vnitřní i venkovní jednotky klimatizací včetně veškerých prací pro úspěšné fungování.

Klimatizace nemusí být věda. Vybrali jsme pro vás 3 typy klimatizací, ze kterých si bezpečně vyberete a s žádnou neuděláte chybu. Pracujeme svědomitě, s kvalitními jednotkami a vše se snažíme do 20 dní dokončit. Na naše služby i produkty poskytujeme 2 letou záruku. Působíme v Olomouci, na trhu již 28 let.

nabídka
standard

Klimatizace pro extra prostor: Standard

Klasický ale elegantní design, vhodný do jakéhokoliv interiéru. Rychlé dosažení maximálního výkonu chlazení pouze za 30 sekund a topení za 60 sekund.

31.300 Kč

nabídka
premium

Klimatizace pro extra prostor: Premium

Jednoduché komfortní ovládání díky funkci I Feel, 24hodinovému časovači a dalším funkcím. Zabudovaný ionizátor, režim spánku a Hot Start, efektivní a spolehlivý provoz.

32.900 Kč

nabídka
special

Klimatizace pro extra prostor: Special

Nejnovější řada splitových jednotek s ekologickým chladivem R32. Jednotky splňují a překračují standardy Ecodesign a disponují všemi funkcemi nejmodernějších klimatizací.

36.100 Kč

Jaké jsou rozdíly?

Dnes již na trhu s klimatizacemi najdete jen malé rozdíly. Často jsou tyto změny spíše estetického rázu. Dražší klimatizace mají více funkcí a umí toho víc. Ke klimatizacím lze např. přidat i modul pro ovládání Wifi.

Výkon jednotky

7 kW
6,15 / 6,49 kW
7 / 7,4 kW

Hlučnost vnitřní jednotky

30 – 38 dB
39 – 49 dB
33 – 48 dB

Funkce

24h časovač, Tichý režim, Režim spánku, Rychlé chlazení/topení, Automatické žaluzie, 4D výstup vzduchu, Omyvatelné filtry, Samočistící funkce, Nezávislé odvlhčování, 0,5W Standby, Topení do -15°C, Inteligentní odmrazování, Autorestart, Hydrofilní voštiny, Autodiagnostika, Oboustranný vývod kondenzu, Ohnivzdorný el.box, Neomrzající šasi, Prevence studeného ovanu, Digitální displej, Dálkový ovladač

Ionizátor, Temperace na 8°C, I-FEEL (sledování teploty dálkovým ovládáním), Autoclean A (osušení výparníku), 4 rychlosti ventilátoru, Nezávislé odvlhčování, Režim spánku, Funkce Turbo, 24h časovač, Autorestart, Inteligentní odmrazování, Autodiagnostika, Podsvícený displej, Energetická účinnost, 180°rozsah pohybu žaluzie

Ionizátor, I-FEEL (sledování teploty dálkovým ovládáním), Autoclean A (osušení výparníku), 4-7 rychlostí ventilátoru, Nezávislé odvlhčování, Režim spánku, Funkce Turbo, 24h časovač, Autorestart, Inteligentní odmrazování, Autodiagnostika, Podsvícený displej, Energetická účinnost, 180°rozsah pohybu žaluzie

Katalogy ke stažení

Jak to s námi probíhá

1. odeslaná poptávka

Vyberte si velikost prostoru a danou nabídku klimatizace, která se vám líbí. Odešlete poptávku, na kterou budeme reagovat do 2 dnů. Váš výběr nemusí být definitivní, na místě s vámi vše zkonzultujeme a poradíme.

2. konzultace u vás

Náš technik za vámi přijede, aby se podíval, kam jednotky umístíme a sepsal instrukce pro montážní pracovníky. Zhodnotí váš výběr, popř. doporučí jiné řešení.

3. Realizace

V předem domluvený čas provedeme montáž vybrané klimatizace, jejiž výsledkem bude její spuštění a fungování dle vašich představ.

Poptávkový formulář

Budeme reagovat do 2 pracovních dnů.

Dodáváme a instalujeme technologie do rodinných domů a komerčních prostor již více jak 28 let

Máme vlastní kvalifikované zaměstnance, kteří jsou vyškoleni na montáž a servis produktů, které nabízíme. Provádíme montáže po celé ČR dále na Slovensku a v Polsku.

Děláme technické návrhy, vlastní realizace ale i servis dodávaných produktů včetně pravidelných servisních prohlídek a údržby. Naše specializace je dodávka, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladících stropů, podlahového vytápění, elektroinstalace včetně zabezpečení a fotovoltaických systémů.

Již 28 let dodáváme a instalujeme technologie do rodinných domů a komerčních prostor. Provádíme servis a montáž tepelných čerpadel, klimatizací, chladících stropů, podlahového vytápění, elektroinstalace včetně zabezpečení a fotovoltaických systémů.